WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO KLAS O-III „ŚWIAT W ZIMOWEJ SZACIE”

9 stycznia 2020 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas 0 - III „Świat w Zimowej Szacie”. Wzięło w nim udział 14 uczniów. Kandydaci do tytułu Mistrza Recytacji musieli wykazać się bezbłędnym opanowaniem pamięciowym prezentowanego wiersza oraz świetną jego interpretacją głosową. Mile widziane były również stroje i rekwizyty. Jury, któremu przewodniczył Pan Bartek Domżalski postanowiło przyznać następujące miejsca:

1 m. Maria Mańkowska – kl.2a oraz Lena Puzinowska – kl.2c
2 m. Olga Gumowska –kl.1c oraz Zuzanna Wójcicka – kl.1a
3 m. Tymon Lewandowski – kl.3b oraz Anna Mazurek – kl.2b
Wyróżnienie – Tymon Tymiński – grupa 0
Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dyplomy i upominki zostaną wręczone na najbliższym apelu.
                                                                                                      Organizatorzy:
                                                                                                      Iwona Klimaszewska-Niedziela