Sentencje Jana Pawła II - wyniki konkursu - Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gdańsku
Przedszkole nr 62

W październiku 2019 r. w szkole został zorganizowany Konkurs pod hasłem "Sentencje Jana Pawła II". Zadaniem uczniów było wyszukanie oryginalnych, nietuzinkowych sentencji, powiedzeń naszego papieża i zaprezentowanie ich w atrakcyjnej formie plastycznej.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu były interesujące i wyróżniały się dużą pomysłowością pod względem opracowania plastycznego. W wyniku ustaleń Komisji konkursowej następujące miejsca zajęli:

I miejsce – ex aequo: Katarzyna i Bartłomiej Starosta (6a), Maksymilian Resmer (6a), Lena Ziendara (6e)

II miejsce – ex aequo:  Amelia Kowalczyk (6d), Maja Kowalczyk (6d), Natalia Dąbrowska (6d)

III miejsce – ex aequo: Zuzanna Grosz (5f), Anna Paczkowska (5f), Zofia Trojanowska (6a)

Wyróżnienia otrzymują: Wiktoria i Marika Lammek (6e), Aleksandra Brylowska (6a), Lena Marczuk (5f)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!