Laureaci XVIII Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego - Szkoła Podstawowa nr 80 im. Budowniczych Portu Północnego

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Gdańsku
Przedszkole nr 62

Na początku lutego bieżącego roku w Szkole Podstawowej nr 57 w Gdańsku odbył się XVIII Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VIII. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów. Miło nam poinformować, że aż troje z nich znalazło się w gronie osób nagrodzonych.

Marcel Urasiński z klasy 8c zajął I miejsce w kategorii uczniów klas VIII. Warto dodać, że Marcel powtórzył swoje osiągnięcie trzeci raz z rzędu i czwarty raz w karierze!

Anna Bigos z klasy 8a zdobyła wyróżnienie w kategorii uczniów klas VIII, a Kacper Konieczny z klasy 4b zdobył wyróżnienie w kategorii uczniów klas IV.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 26 lutego 2020r. o godz. 10.00 w SP 57 w Gdańsku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Nauczyciele języka polskiego