Szanowni Państwo!

W imieniu Organizatorów pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie naszym wspaniałym ofiarodawcom, którzy w tym roku wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka” na terenie szkoły. Wszystkie złożone przez Państwa dary posłużyły do przygotowania podarunków dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły.

Bardzo cieszy nas fakt, że w naszej społeczności szkolnej co roku nie brakuje ludzi dobrej woli, którzy potrafią dzielić się z innymi tym, co najcenniejsze – wielkim sercem.

Szczególne podziękowania składamy Rodzicom:

Tomasza Pragacza z kl. 2b, Poli Petrykowskiej z kl. 2c, Niny Petrykowskiej z kl. 4d, Mai Rutkiewicz z kl. 4d, Michała Wincka z kl. 4e, Kamila Canpolata z kl. 4f, Nikodema Kwasnego z kl. 4f, Marty Płocharczyk z kl. 6b, Macieja Rutkiewicza z kl. 6b, Dominiki Wincek z kl. 6c, Stanisława Zbroińskiego z kl. 6c, Zofii Petke z kl. 7a, Jakuba Wichra z kl. 7c, Marcela Urasińskiego z kl.7c, Zuzanny Miedzińskiej z kl. 8b, Pauliny Romanowskiej z kl. 8c, Anny Petke z kl. 8d.

Marta Franaszczuk-Truszkowska

Cecylia Dolna, Beata Resmer