Big news! Nasza szkoła zaangażowała się w międzynarodowy program #razemdlanauczycieli #togetherforteachers amerykańskiej fundacji Girls Future Ready. Uczniowie mają szansę uczestniczyć w dodatkowych konwersacjach z uczennicą ze Stanów Zjednoczonych. Naszą mentorką jest 17-letnia Lyvia Vracko pochodząca z Seattle, w stanie Waszyngton. Do tej pory udział w projekcie wzięły uczennice klasy 8c oraz uczniowie klas 6. Obydwie grupy poradziły sobie fantastycznie i wywarły bardzo pozytywne wrażenie na Lyv, która była zachwycona zaangażowaniem i otwartością uczniów w wyrażaniu siebie w j. angielskim. Koordynatorką projektu jest pani Martyna Mysiakowska we współpracy z panią Zuzanną Baranowską. W tym roku szkolnym przewidujemy jeszcze dwa spotkania video, osoby chętne są proszone o kontakt z wyżej wymienionymi nauczycielkami.