Szanowni Państwo,
wspaniali uczniowie i ich bliscy,
koordynatorzy Dnia Tumbo,
nauczyciele i wszyscy pracownicy placówek oświatowych, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Solidarności z Dziećmi i Młodzieżą w Żałobie.

JESTEŚMY RAZEMDo Dnia Tumbo zgłosiło się 100 placówek z Gdańska oraz kilkanaście placówek z całej Polski.

OSWAJAMY TRUDNE TEMATYW szkołach i przedszkolach zrealizowano w sumie setki godzin rozmów z dziećmi i młodzieżą dotyczących żałoby i wsparcia osieroconych. Gdańsk  to ewenement na skalę całego kraju!

KWESTUJEMYPomarańczowe kiermasze były pomysłowe i cieszyły się powodzeniem! Zebraliśmy ponad 100 tys. zł na Fundusz Dzieci Osieroconych (FDO Tumbo Pomaga). To rekord!

DZIAŁAMYDzięki wsparciu finansowemu możemy pomagać psychologiczne i socjalne osieroconym dzieciom i nastolatkom.

Serdecznie dziękujemy całej Waszej społeczności za wsparcie działań FDO Tumbo Pomaga.
Dzięki Wam możemy czynić dobro!
Jednocześnie życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.