Mistrzostwa Gdańska w piłce nożnej chłopców

10 maja do rywalizacji przystąpiła ostatnia grupa uczniów gdańskich szkół rywalizując w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Finał tej kategorii zwieńczył trzyrundowe zmagania trwające od jesieni ubiegłego roku. Tym razem zawodnicy rozegrali drugą rundę grupową, podczas której w grupach rywalizowały po cztery zespoły. Do dalszych gier awansowały po dwie najlepsze ekipy każdej z czterech grup. W ostatniej pucharowej rundzie zameldowało się więc 8 zespołów szkolnych, wśród nich reprezentacja SP80. Nasi chłopcy pokonali kolejnych i awansowali do strefy medalowej, w której wywalczyli 3 miejsce i otrzymali brązowe medale.

Oto skład naszej reprezentacji: Wiktor Skup, Łukasz Miecznikowski, Tomasz Kowalewski, Filip Zadrożny, Jakub Kieliszczyk, Piotr Kowalski, Piotr Ihnatowicz, Aleksander Derewońko, Szymon Cuper, Michał Rouland – Kowalewicz oraz trenerzy Krzysztof Krystecki i Hubert Mosiejko.