Przez cały rok szkolny 2020/2021 chętnie uczniowie z klas 2 i 3 uczestniczyli w całorocznym projekcie edukacyjnym na temat historii naszego pięknego miasta Gdańska. Począwszy od września, w każdym miesiącu mieli do wykonania jedno zadanie np. szkic gdańskich kamieniczek, historia Kościoła Mariackiego, zdjęcie z zabytkiem w świątecznej scenerii, bramy otaczające Gdańsk, znani mieszkańcy Gdańska czy na koniec pięknie wyklejony herb Gdańska. Pomimo nauki zdalnej, wszyscy uczniowie dotarli do końca, a co najważniejsze poznali wiele ciekawych miejsc związanych z naszym starym miastem. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy rodzicom za wsparcie i już dzisiaj zapraszamy do kolejnego projektu już we wrześniu!

Oto laureaci projektu "MALI GDAŃSZCZANIE":

klasa 2a
Maria Tyburska