W roku szkolnym 2019/20020 w stołówce szkolnej warunkiem korzystania z obiadów jest podpisanie umowy (WZÓR UMOWY znajduje się w zakładce DLA RODZICÓW - STOŁÓWKA - UMOWA) oraz opłacenie kaucji (w kwocie 10zł) za kartę magnetyczną.

Kaucję za kartę należy wpłacić u Intendenta gotówką!

Na konto wpłacać można tylko kwotę za obiady.

Koszt 1 obiadu dla ucznia wynosi 4,50 zł

Umowę w dwóch egzemplarzach prosimy złożyć w formie papierowej u Intendenta.

W przypadku samodzielnego drukowania umowy przez rodzica, prosimy aby umowa została wydrukowana na jednej kartce(dwustronnie).

Umowę podpisujemy dla każdej osoby osobno.

Ze względu na konieczność wprowadzenia umów do systemu GPE bardzo prosimy umowę złożyć maksymalnie do 05 września 2019r.

Następnie dokonać opłaty za obiady, za wrzesień przelewem na konto szkoły od 02 do 05 września 2019r.

Przed wykonaniem przelewu należy posiadać podpisaną umowę oraz wpłaconą kaucję (10 zł) za kartę.

Opłaty za obiady należy wnosić przelewem na konto bankowe szkoły od 24 do 30/31 dnia miesiąca za miesiąc następny.

Wyjątek będą stanowić płatności za wrzesień i styczeń. W tym przypadku termin będzie podawany na szkolnej stronie www oraz przy wejściu do szkoły.
Termin opublikowany na stronie www  jest wiążący i może być inny niż 24 dzień miesiąca (w zależności od układu kalendarza).

Obiady rozpoczynają się 09.09.2019r.

Dzieci, które nie będą posiadały karty magnetycznej nie będą mogły korzystać z obiadów w stołówce.

Brak wpłaty w terminie powoduje blokadę karty i uczeń nie będzie mógł pobierać obiadu do czasu uregulowania zaległości.