W dniach od 18 do 22 września obchodziliśmy Tydzień Przedszkolaka. Podczas tego tygodnia na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie. Wśród nich były między innymi gry i zabawy integracyjne, tańce dowolne, tańce w parach z balonem, prace plastyczne przedstawiające swoje wymarzone przedszkole, wykonanie wspólne  kolorowanki. Czekały na dzieci także słodkości cukierki i popcorn. Dzieci wiele czasu spędziły na placu zabaw. Radość i śmiech dzieci świadczyły o dobrej zabawie i zadowoleniu naszych przedszkolaków.Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.Wszystkim Przedszkolakom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.