Nasza szkoła przystąpiła do innowacyjnego projektu edukacyjnego SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO. W ramach tego projektu w dniach 25-29 października 2021r. uczniowie z klas 0-3 wezmą udział w TYGODNIU DBANIA O RELACJE. Na dzieci czeka wiele zabaw, konkursów, inicjatyw, które mają zachęcić do wzmacniania relacji. Rozpoczniemy od obejrzenia przedstawienia "Wiedźma Multimedia", zasiądziemy na Tronie dobrego słowa, wykonamy Jesienne drzewo życzliwości, Challenge dla uczniów to będzie prawdziwe wyzwanie, emocji dostarczy Maraton gier planszowych i bicie rekordu w czytaniu na przerwie, Dzień Miłośników Pluszaków minie na wspólnej zabawie i ćwiczeniach.

W ramach TYGODNIA DBANIA O RELACJE zapraszamy do wspólnej zabawy również w domu. Prosimy o wykonanie i przesłanie zdjęcia (jednego) przy wspólnej rodzinnej zabawie, pracy czy innej aktywności. Pokażmy, jak można budować relacje w domu. Na zdjęcia czekamy do piątku 28.10. Najlepsze zdjęcia przesłane na adres: m.lapuc@sp80.edu.gdansk.pl nagrodzimy :)

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Koordynator SOC
Małgorzata Łapuć