Szanowni Rodzice,

biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną, wyrażającą się m.in. zawieszeniem zajęć przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zajęć dydaktyczno-wychowawczych na okres od 12 do 25 marca 2020 roku w szkole zostaje uruchomiona nauka zdalna.

W najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zdalnego nauczania). Odpowiadając na rekomendację ministerstwa rozpoczęliśmy realizację zajęć w takiej formule.

Nauczyciele przesyłają informacje w postaci wiadomości i ogłoszeń w systemie UONET+, przekazują materiały on-line, wykorzystują ćwiczenia interaktywne, pocztę elektroniczną  oraz możliwości aplikacji Office 365 dostępnej dla każdego gdańskiego ucznia oraz inne komunikatory.

Zwracamy się do Państwa z prośbą, byście pozostawali w kontakcie z nauczycielami, aby wspólnie wspierać naszych Uczniów w ich pracy. Rodziców ósmoklasistów prosimy szczególnie o zachęcanie ich do korzystania z materiałów udostępnianych przez szkołę oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną i Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

To trudny okres dla nas wszystkich, zarówno dla dzieci, rodziców jak i pracowników szkoły, okażmy sobie  teraz szczególne wsparcie i zrozumienie.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości. Mamy nadzieję,
że niedługo spotkamy się w szkolnych murach.

Dyrekcja SP80

Linki do przydatnych i ciekawych  materiałów edukacyjnych zamieściła biblioteka szkolna.