NASZ WIELKI SUKCES W 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku ponownie podjęliśmy wyzwanie i 30 stycznia przystąpiliśmy do gry w 30. Finale WOŚP.  Nasze tegoroczne działania miały różnorodny charakter. Prowadziliśmy tradycyjną zbiórkę do puszek na terenie szkoły oraz na gdańskich ulicach, zorganizowaliśmy szkolną loterię fantową, a także uruchomiliśmy e-skarbonkę i przeprowadziliśmy liczne licytacje na platformie Teams.

Wszystkim OFIARODAWCOM oraz LICYTUJĄCYM, a także WOLONTARIUSZOM składamy serdeczne podziękowania. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać aż  9335,93zł!

Jest to najwyższa kwota, jaką udało nam się dotychczas zgromadzić!