KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Mój wymarzony Miś”

1. Organizatorem konkursu jest ŚWIETLICA PODROŻNICY.

2. Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności i warsztatu plastycznego wśród uczestników, kształcenie umiejętności posługiwania się środkami plastycznymi oraz popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik.

3. Konkurs jest skierowany do dzieci klas I-III naszej szkoły.

4. Uczestnik może wykonać i zgłosić do konkursu jedną pracę.

5. Praca może być wykonana na dowolnym formacie oraz dowolną techniką (rysunek kredką, tuszem, węglem, farbami, kolaż, witraż, wydzieranka, szycie – do wyboru przez uczestnika konkursu).

6. Przy ocenie prac, jury konkursu będzie brało pod uwagę: oryginalność kompozycji, jakość artystyczną i estetyczną, samodzielność, zgodność tematyczną i pomysłowość.

7. Pracę prosimy dostarczyć do świetlicy „Podróżnicy”- sala 223.

8. Każda praca powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, klasa.

9. Prace należy złożyć w terminie do 25 listopada 2021r.

10. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz na świetlicowym facebooku 2 grudnia 2021r.

11. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu oraz zgodę na zamieszczenie pracy na stronie szkoły oraz świetlicowym facebooku.

12. Nagrody zostaną wręczone indywidualnie, każdemu z uczestników.

Organizatorzy:
Nauczyciele świetlicy „Podróżnicy”