21 września klasy 0-3 uczestniczyły w Międzynarodowym Dniu Orderu Uśmiechu. Order Uśmiechu jest to odznaczenie nadawane dorosłym za działania przynoszące dzieciom radość. Troszeczkę zmieniliśmy formułę tego dnia i wspólnie bawiliśmy się, realizując szereg zadań, które przybliżyły nam wspomnianą tematykę. Oglądaliśmy bajkę pt. "Jacek i Agatka". Zapoznaliśmy się z twórczością Wandy Chotomskiej. Uczyliśmy się śpiewać piosenki Majki Jeżowskiej "Uśmiechnięty Order". Wykazaliśmy się umiejętnościami plastycznymi i stworzyliśmy własne, ale jakże piękne i kolorowe Ordery Uśmiechu. W klasach 2 i 3 odbył się wybór najżyczliwszej i najbardziej uśmiechniętej osoby. Kapituła przy udziale dzieci w poszczególnych klasach wyróżniła:

Klasa 2a - Maja Dybowska-Mrozowicz
Klasa 2b - Kinga Dawidowska
Klasa 3a - Lena Brzostowska
Klasa 3b - Zuzanna Zakrzewska
Klasa 3c - Mikołaj Szostak

To był naprawdę ciekawy i pełen przygód dzień. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.