Konkurs na Najlepsze Ciasto Wielkanocne dla klas 4-8

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie na Najlepsze Ciasto Wielkanocne!

To będzie wyjątkowa okazja, abyście mogli wykazać się swoimi umiejętnościami sztuki kulinarnej oraz poczuć magiczną atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Przygotujcie ciasto wielkanocne i wyczarujcie z niego prawdziwe arcydzieło! Pamiętajcie, że oprócz smaku liczy się także kreatywność w prezentacji Waszych wypieków.

W Konkursie przyznamy nagrody w dwóch kategoriach:

1. NAJSMACZNIEJSZE CIASTO - nasze jury, złożone z doświadczonych smakoszy oceni Wasze ciasta pod względem smaku

2. NAJPIĘKNIEJSZE CIASTO – fotografie ciast zamieścimy na FB szkoły, gdzie to Wy wybierzecie najładniejsze ciasto poprzez lajkowanie, macie na to czas do wtorku 26 marca do godziny 15.00.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 25 marca.

Podpisane imieniem i nazwiskiem ciasta przynieście do godziny 9.00 do biblioteki. Wystawa ciast odbędzie się na holu 1 piętra od godziny 9.30 do godziny 11.00. Po godzinie 11.00 rozpocznie się kiermasz Waszych wypieków, a zebrane fundusze zasilą zbiórkę charytatywną.