Za nami Dzień Tumbo - dzień solidarności z dziećmi i młodzieżą pogrążonych w żałobie. Po raz szósty poruszaliśmy bardzo trudny temat odchodzenia bliskiej osoby, szukaliśmy sposobu na udzielenie pomocy i wsparcia rówieśnikowi w żałobie. Pomagały nam w tym piękne i wzruszające Bajki Plasterek. To dzień pełen wzruszeń i zadumy, ale również dzień, kiedy razem bawimy się, wspieramy akcje charytatywne. Dziękujemy WSZYSTKIM, dzięki którym udało się zorganizować kiermasz słodkości oraz loterię fantową. wszytskie zebrane fundusze do "Tumbowej"puszki zostały przeznaczone dla dzieci osieroconych. DZIĘKUJEMY :)

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Dnia Tumbo w naszej szkole, przygotowanej przez TVP3 Gdańsk:

dzien-tumbo-2022-396292.jpg

juz-w-poniedzialek-394648.jpg