"Ale Kosmos!" minął nam kosmicznie! W sobotę 9.03 odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Na głównej scenie można było zobaczyć występy artystyczne naszych uczniów i nauczycieli oraz zespołu Don Don. Na małych gości i ich rodziców czekała: stacja badawcza, planeta sztuki, planeta dźwięków, laboratorium lingwisty, planeta zdrowia, planeta ozobotów, planeta sportu. Na mapie zwiedzania szkoły znalazł się też galaktyczny księgozbiór, czytelnia astronauty, planeta komputerów oraz świetlicowa planeta odkrywców.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za odwiedziny podczas Dnia Otwartego Szkoły Podstawowej nr 80. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas oraz liczne rozmowy z dyrekcją i nauczycielami pozwoliły przybliżyć ofertę naszej placówki.

Do zobaczenia we wrześniu!