Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu "MULTIMEDIALNA SZKOŁA - NOWOCZESNA EDUKACJA". Celem konkursu jest podniesienie kompetencji w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni, reagowania na zagrożenia oraz kształcenie umiejętności wykorzystywania technologii informacyjno – komunikacyjnych w edukacji. Od października 2020r. do stycznia 2021r. będziemy realizowali zadania w dwóch grupach wiekowych: klas 1-3 i klas 4-8. Koordynatorami poszczególnych grup wiekowych są p.Małgorzata Łapuć i p.Arkadiusz Formela.

Pierwszym zadaniem dla uczniów klas 1-3 będzie wykonanie plakatu "Bądź bezpieczny w Internecie", dowolną techniką plastyczną, w maksymalnym formacie A3, praca płaska. Prace konkursowe składamy do 19 października w sali nr 8. Plakaty podpisujemy imieniem i nazwiskiem oraz klasą. Rozstrzygnięcie konkursu i opublikowanie wyników nastąpi w dniu 26 października (tablica MSU, strona www).
Organizatorkami konkursu są panie: Iwona Niedziela, Magdalena Kamieniecka, Iwona Uciechowska.

Regulamin konkursu w załączeniu.