Aikido to japońska sztuka walki, która w harmonijny sposób łączy ciało i umysł ćwiczącego. Aikido uważne jest za sztukę wojenną bez walki i przemocy, a także postrzegane jest jako filozofia życia.

Aikido może stanowić również skuteczną metodą samoobrony. Popularność tego sportu walki wynika także z faktu, że nie jest on nastawiony na przemoc i uszkodzenia ciała. Cała technika przypominam harmonijny taniec, który zakończony jest rzutem lub unieruchomieniem.

Wszystkich chętnych rodziców i nauczycieli, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tą sztuką walki zapraszamy na bezpłatne zajęcia, które odbywają się we wtorki o godzinie 18.30 w naszej szkole pod patronatem klubu AIKIDO BUNKAI.

Doświadczeni prowadzący i miła atmosfera pozwolą rozpocząć przygodę z tym sportem wszystkim, niezależnie od wieku.

Wszystkie pytanie odnośnie zajęć proszę kierować do p.Krzysztofa Markiewicza.